Wyniki spotkań - Konstancin 18.11.2017 r.

Mega Lama Sports - AKK 11:8
AZS-AWF Biała Podlaska II - LUKS Olympic Słupia 5:11
AZS Balluff Wrocław I - PoznańKołoWawy 2:12
Mega Lama Sports - AZS-AWF Biała Podlaska I 10:3
PoznańKołoWawy - AZS Balluff Wrocław II 11:5
AZS Balluff Wrocław I - Mega Sports Stars 7:7
AZS-AWF Biała Podlaska II - Mega Lama Sports 5:13
PoznańKołoWawy - LUKS Olympic Słupia 12:8
Mega Sports Stars - AZS Balluff Wrocław II 5:11
AZS-AWF Biała Podlaska I - AZS-AWF Biała Podlaska II 5:3
AKK - PoznańKołoWawy 9:17
Mega Sports Stars - AZS-AWF Biała Podlaska II 6:7
LUKS Olympic Słupia - AZS Balluff Wrocław II 8:9
AKK - AZS-AWF Biała Podlaska I 11:2
Mega Lama Sports - AZS Balluff Wrocław I 9:4
* w turnieju nie wystąpiły zespoły AZS Politechnika Poznań, Defenders Korfball Wrocław



Wyniki spotkań - Wrocław 17.02.2018 r.

Mega Sports Stars - LUKS Olympic Słupia 7:9
AZS Balluff Wrocław II - AZS Balluff Wrocław I 9:8
Defenders Korfball Wrocław - Mega Lama Sports 8:19
AKK - Mega Sports Stars 9:3
AZS Balluff Wrocław I - LUKS Olympic Słupia 5:10
AZS Balluff Wrocław II - Mega Lama Sports 10:14
AKK - AZS Balluff Wrocław I 10:6
LUKS Olympic Słupia - Mega Lama Sports 9:10
Mega Sports Stars - PoznańKołoWawy 5:11
AZS Balluff Wrocław II - AKK 9:10
Mega Lama Sports - Mega Sports Stars 10:3
LUKS Olympic Słupia - AKK 4:9
Mega Lama Sports - PoznańKołoWawy 8:8 
* w turnieju nie wystąpiły zespoły: AZS-AWF Biała Podlaska I, AZS-AWF Biała Podlaska II, AZS Politechnika Poznań, Defenders Korfball Wrocław

Wyniki spotkań - Skierniewice 11.03.2018 r.

AKK - Mega Lama Sports 10:6
AZS Balluff Wrocław II - LUKS Olympic Słupia 9:6
PoznańKołoWawy - AZS Balluff Wrocław 1 10:2
AZS Balluff Wrocław II - Mega Sports Stars 4:6
PoznańKołoWawy - AKK 17:16
AZS Balluff Wrocław I - Mega Lama Sports 10:9
LUKS Olympic Słupia - Mega Sports Stars 3:4
AZS Balluff Wrocław II - PoznańKołoWawy 10:18
AZS Balluff Wrocław I - AKK 11:10
Mega Lama Sports - LUKS Olympic Słupia 8:8
AKK - AZS Balluff Wrocław 2 9:7
Mega Sports Stars - AZS Balluff Wrocław 1 6:7
LUKS Olympic Słupia - AZS Balluff Wrocław 1 5:11
Mega Lama Sports - AZS Balluff Wrocław 2 9:11
PoznańKołoWawy - Mega Sports Stars 11:5
* w turnieju nie wystąpiły zespoły: AZS-AWF Biała Podlaska I, AZS-AWF Biała Podlaska II, AZS Politechnika Poznań, Defenders Korfball Wrocław

Wyniki spotkań - 06.04.2018 Wrocław
AZS Balluff I - AZS Balluff II 10:14

Wyniki spotkań - 08.04.2018 - Warszawa
LUKS Olympic Słupia - PoznańKołoWawy 8:14
AKK - LUKS Olympic Słupia 6:8
Mega Sports Stars - Mega Lama Sports 6:9
Mega Sports Stars - AKK 4:8
PoznańKołoWawy - Mega Lama Sports 11:10


Ranking końcowy 2018

  Zespół Pkt.
1. PoznańKołoWawy 39
2. AKK 30
3. Mega Lama Sports 30
4. AZS Balluff Wrocław II 28
5. LUKS Olympic Słupia 25
6. AZS Balluff Wrocław I 23
7. Mega Sports Stars 19
8. AZS-AWF Biała Podlaska II 4
9. Defenders Korfball Wrocław 4
10. AZS-AWF Biała Podlaska I 2

© 2017 Polski Zwiazek Korfballu  |  Korfball.pl

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.