Jesienny Turniej Korfballu

2018 luks

20. października w Zespole Szkół Publicznych w Międzyborowie odbył się Jesienny Turniej Korfballu zorganizowany przez LUKS "Olympic" Słupia w partnerstwie z Gminą Słupia w ramach projektu realizowanego "Dla każdego coś dobrego". W korfballowych rozgrywkach udział wzięły - poza zespołami gospodarzy - W turnieju wezmą udział zaprzyjaźnione kluby korfballowe: UKS Cirkus Konstancin, UKS Wesoła Szkoła, UKS Maratończyk Koło, ZSP w Międzyborowie. Zespoły zostały podzielone na dwie kategorie wiekowe: młodzik i żaczek.
Było dużo grania i zabawy. Ostateczne rozstrzygniecia przedstawiają się następująco:

Kat. "żaczek"

2. Cirkus Konstancin
  3. Olympic Słupia
  4. Wesoła Szkoła

Mikołajki w Wesołej (Szkole)

W Wesołej odbył się Mikołajkowy Turniej Korfballu. To już czwarta, jak zwykle udana edycja turnieju rokrocznie organizowanego przez UKS "Wesoła Szkoła", działającego przy Szkole Podstawowej nr 174. Turniej rozegrano w następujących kategoriach wiekowych: klasy 1-2, 3-4 (dzieci), młodzik (klasy 5-6) oraz junior młodszy (gimnazjum).

IV Turniej Mikołajkowy w Wesołej
Zawody odbywały się na trzech obiektach sportowych w hali w Szkole Podstawowej nr 353. W turnieju udział wzięły drużyny następujących klubów LUKS Olympic Słupia, Cirkus Konstancin, Maratończyk Koło, AKK Warszawa, UKS Józefów, UKS "Wesoła Szkoła". Sportowe zmagania odbyły się w wesołej (nazwa zobowiązuje), sportowej atmosferze z udziałem kolorowych mikołajków. Wszyscy zawodnicy otrzymali medale, mikołajkowe prezenty oraz z każdej kategorii wiekowej najlepszy zawodnik statuetkę.
Zawody sędziowali licencjonowani sędziowie PZKorf. Medale zawodnikom wręczali wiceprezes PZKorf Elżbieta Siemieniuk, prezes UKS Wesoła Szkoła Jolanda Ilewicz oraz Burmistrz Miasta Sulejówek Arkadiusz Śliwa.

Kategoria: Młodzik

1. Maratończyk Koło
  2. LUKS Olimpic Słupia
  3. UKS Wesoła Szkoła 2
  4. Cirkus Konstancin
  5. UKS Wesoła Szkoła 3
  6. UKS Wesoła Szkoła 2
Najlepszym zawodnikiem została Martyna Klepczor

Gratulujemy!

XVII Ogólnopolski Turniej w Konstancinie

4. czerwca na obiektach szkolnych ZS nr 3 Uczniowski Klub Sportowy „Cirkus” zorganizował coroczny, już XVII Ogólnopolski Turniej Korfballu. W zawodach wystartowały 23 zespoły. Zwycięzcy w poszczególnych kategoriach otrzymali pamiątkowe puchary i dyplomy. W turnieju młodzików klasyfikacja końcowa wyglądała następująco:

2016 06 20 konstancin mlodzik

Kat. kl. V-VI:
1. UKS "Maratończyk" Koło
2. LUKS "Olympic" Słupia
3. UKS "Cirkus" Konstancin

XVI Ogólnopolski Turniej w Oborach/Konstancinie

20. czerwca na obiektach KS "Konstancin" w Oborach koło Warszawy odbył się coroczny ogólnopolski turniej korfballu. Duża liczba uczestników tj. 29 drużyn, czyli łącznie ponad 250 osób, sprawiła, że zawody rozgrywano na sześciu (trawiastych) boiskach, w podziale na 5 kategorii wiekowych.
Na podium zawodów dla młodzików znaleźli się:

2015 06 20 mlodzik

Kat. klas V-VI: