Redakcja

tuba-redakcyjnaKorfball.pl to najpopularniejszy polskojęzyczny serwis o tej dyscyplinie sportu. Chcielibyśmy aby podobnie jak sama gra, serwis był miejscem jak najbardziej otwartym: Ty też możesz pomóc w tworzeniu tego serwisu. Czekamy na Twoje opinie, uwagi, zdjęcia, materiały wideo.


Jak wziąć aktywny udział w tworzeniu serwisu?
 Poprostu napisz na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Na początek Twoje materiały nie będą publikowane automatycznie, ale nie martw się: dołożymy wszelkich starań by pojawiły się na stronie jak najszybciej. Gdy zdobędziesz pewne doświadczenie a Twoje publikacje będą cieszyć się popularnością dostaniesz dodatkowe możliwości zarządzania treścią serwisu, a to nie jedyne możliwości "redakcyjnego treningu". Przed przyszłym zespołem - jaki mamy nadzieje powstanie - stoją media społecznościowe i współpraca z mediami sportowymi. 

 

© 2017 Polski Zwiazek Korfballu  |  Korfball.pl

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.